Działka Grabówka
Grabówka, podlaskie
- 2 335 664 zł
- 8 431,80 m²
- 277,01 zł/m²
Kamil Jakimik
Skontaktuj się
Działka Grabówka
Grabówka, podlaskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka Grabówka
Zaktualizowane: 15 maja 2026
2 335 664 zł 8 431,80 m² 277,01 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 2 335 664 zł (277,01 zł/m²)
- Działka: 8 431,80 m²
- kształt: prostokąt; teren zróżnicowany
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: DOBRY DOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 9769/4300/OGS
Lokalizacja
- Adres: Grabówka, białostocki, podlaskie
- W pobliżu: przedszkole
Opis nieruchomości
Opis Nieruchomości:
Działka w kształcie litery L o powierzchni 8431,80 m² oferuje rzadko spotykaną w Grabówce prywatność. Wąski wjazd z drogi głównej (brukowej) idealnie separuje przyszłe osiedle od ruchu ulicznego, tworząc cichą, bezpieczną enklawę.
Grabówka to obecnie numer 1 na mapie podlaskich inwestycji mieszkaniowych popyt na gotowe domy w tej okolicy od lat przewyższa podaż. (...)