Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Grabówka - Oferty sprzedaży domów

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

929 000 zł136,44 m² 6 830,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż ostatni! dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na nowopowstałym kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Grabówce przy ul. Daktylowej, inwestycji sekwoja Development. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł121,19 m² 6 271,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł141 m² 6 028,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne Domy w Grabówce - Komfort, przestrzeń i Bliskość Natury! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny, gdzie spokój idzie w parze z szybkim dostępem do miasta? Odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł141,36 m² 8 128,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Grabówka | Skrajny segment pod klucz 141,36 m | Działka 398 m Szukasz nowego domu , ale chcesz uniknąć stresu wykańczania i ekip? Potrzebujesz 4 sypialni + wygodnej strefy dziennej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 190 000 zł129,32 m² 9 433,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak 129,32 m | działka 300 m | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł125,22 m² 6 229,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł360 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z duszą w Grabówce gotowy do zamieszkania! Szukasz przestronnego domu dla rodziny, w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Białegostoku? Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł138 m² 3 985,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom wolnostojący z tarasem, grabówka - idealna inwestycja dla rodziny Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 138 m , położony w malowniczej miejscowości Grabówka, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

735 000 zł120 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna szeregówka w Grabówce, w otoczeniu lasu Sprzedaż komfortowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , położonej w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł130,81 m² 4 579,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom parterowy ora dom parterowy z poddaszem użytkowym przy lesie * stan surowy zamknięty * duży potencjał Na sprzedaż dom wolnostojący (parterowy) w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej - Grabówka | Bez podatku pcc 2% Śpiesz się z decyzją! już jeden dom sprzedany! Na sprzedaż już tylko dwa! nowoczesne domy w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł131,50 m² 5 467,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:179 m²

*** wysoki standard wykończenia * W cenie jednostka ciepła *** Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży. Domy w stanie deweloperskim przy Malinowej w Grabówce to.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł376 m² 3 271,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Nietuzinkowy, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 376 m położony w Grabówce miejscowości położonej na wschód od Białegostoku, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł75,11 m² 7 256,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Meg Real Estate przedstawia na sprzedaż dwupoziomową szeregówkę w stanie deweloperskim o metrażu 75,11 m2 w miejscowości Grabówka, przy ul. Oliwkowej, posadowioną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135 m² 6 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesna bryła, działka 360 m2. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grabówka, gm. Grabówka, ul. Jodłowa z widokiem na ogród i sąsiednie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł318 m² 6 286,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej Grabówce, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej, , tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł215 m² 6 511,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom na skraju lasu | Grabówka | ul. Jodłowa | 215 m Przestrzeń, cisza i prywatność z wygodnym dojazdem do centrum Białegostoku. Dom wolnostojący z duża działką i garażem 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł300 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom 300 m Grabówka | 5 pokoi + poddasze | Duża działka 900 m Na sprzedaż przestronny dom parterowy z poddaszem użytkowym, położony w cichej i zielonej części Grabówki tuż.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł80 m² 1 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 200 m²

Drewniany budynek mieszkalny + dużo ziemi Drewniany budynek mieszkalny o powierzchni 80 m2 do generalnego remontu oraz murowany budynek gospodarczy przy gminnej drodze asfaltowej położone na 0,0784ha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

790 000 zł131,40 m² 6 012,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabówka +2 km

Rynek pierwotny

810 000 zł163,37 m² 4 958,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Twój dom pod lasem, a tylko 15 min od centrum Białegostoku - sprawdź bliźniaki w Sobolewie! Nowoczesne, energooszczędne, domy w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabówka +2 km

980 000 zł157,06 m² 6 239,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom w zabudowie bliżniaczej z ogrodem w Sobolewie Sobolewo to idealne miejsce jeśli chcesz zamieszkać tuż za miastem w zielonej okolicy. Osiedle domów jednorodzinnych wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Grabówka +2 km

1 580 000 zł267 m² 5 917,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - sobolewo, gm. Grabówka Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją.